Novice

TEKMA Z ZARICO PRESTAVLJENA, V NEDELJO PROTI BREŽICAM

Naši fantje so po odlično opravljenih pripravah z veseljem pričakovali prvo prvenstveno tekmo v spomladanskem delu 2. slovenske nogometne lige. Vseeno pa bodo na njo morali še malo počakati, saj jo je tokrat zagodlo vreme. Rumeni bojevniki bi morali v nedeljo gostovati pri nogometnem klubu Zarica, vendar pa igrišče v Kranju še vedno prekriva debela snežena plast. Zaradi tega je bila tekma prestavljena na sredo, 28.3.2018. Naši šampioni bodo tako prvo prvenstveno tekmo odigrali prihodnji teden, ko bo v nedeljo ob 15.00 uri v športnem parku Radomlje gostoval nogometni klub Fužinar iz Raven na Koroškem.

Vseeno pa bodo rumeni bojevniki dejavni tudi ta vikend. Odpravljajo se v Krško, kjer bodo v nedeljo odigrali prijateljsko srečanje proti nogometnemu klubu Brežice. Tudi njihova prva prvenstvena tekma v spomladanskem delu je bila namreč prestavljena. Uro začetka tekme bomo objavili naknadno.

11.3. NK BREŽICE : NK KALCER RADOMLJE

HOČEMO, ZMOREMO, SMO!