Novice

UČNA URA NOGOMETA ALI TRENING U-10 MALO DRUGAČE

V preteklih dneh smo bili deležni velike količine padavin, zaradi česar je bila izvedba treningov mladinskih selekcij nekoliko ovirana, kar pa ni ustavilo zagnanih nogometašev selekcije U-10, ki so se odločili izvesti trening malo drugače!

Trener selekcije U-10, Dejan Gerić se je odločil, da kljub slabemu vremenu treninga ne bo odpovedal, ampak bodo nastalo situacijo raje izkoristili za drugačen način pridobivanja nogometnega znanja. Tako se je ekipa zbrala v učilnici, kjer so imeli pravo učno uro nogometa, na kateri so z različnimi učnimi metodami obravnavali fazo branjenja. Fantje so pregledali različen video material, reševali učne liste, prav tako pa so gradivo dobili tudi starši. 

Ker pa je bil dan zaradi vremena bol kisel, so si ga posladkali tudi s sladkarijami, saj je vsak otrok prinesel tudi kakšen priboljšek.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO!

Besedilo: Gala Andrić Rebolj