Novice

V GOSTE PRIHAJA EKIPA VERŽEJA

V soboto se v športnem parku Radomlje obeta nov zanimiv dan. Že v dopoldanskih urah se bo vse skupaj pričelo z najmlajšimi, saj se bo odvijal prvi dan Cordial Cup turnirja. Na njem se bodo pomerili igralci selekcije U11 (turnir se bo nadaljeval tudi v nedeljo (U13) in petek 27.4. (U15)), v popoldanskih urah pa bodo na glavnem igrišču nastopali še člani. V goste prihaja ekipa nogometnega kluba Veržej, ki trenutno zaseda zadnje mesto na prvenstveni lestvici.

Ekipi sta se v jesenskem delu že pomerili, tekma pa se je takrat končala brez zadetkov. Rumeni bojevniki so bili na omenjenem srečanju skozi celotno tekmo boljši nasprotnik, žal pa jim zadetka ni uspelo doseči. Prav to bo še dodatna motivacija za naše fante, ki bi z zmago potrdili dobro formo, ki so jo v soboto pokazali v Lendavi, ko so premagali ekipo Nafte. Na tekmi, ki se bo začela ob 17.00 uri, bo pravico delil Vojko Goričan, pomagala pa mu bosta Veljko Mijatović in Davorin Radusinović. Naši fantje bodo v soboto potrebovali tudi pomoč s tribun, zato vse zveste navijače vabimo, da si tekmo ogledate v živo in pomagate našim članom do nove zmage. Skupaj smo močnejši.

21.4.2018 ob 17:00 uri NK KALCER RADOMLJE : NK VERŽEJ