Novice

V GOSTE PRIHAJA INTERBLOCK

V sredo bo v Športnem parku Radomlje potekalo srečanje 3. kroga pokala medobčinske nogometne zveze. V goste prihaja ekipa Interblocka, srečanje pa se bo začelo ob 16.00 uri. Glavni sodnik bo Dragoslav Perić, ob stranskih črtah pa mu bosta pomagala Matej Vojska in Alen Salkič.

Rumeni bojevniki so bili v prvem krogu pokala prosti, v drugem krogu pa so se odpravili na gostovanje k Ljubljanski Iliriji. V deževnem vremenu so naši fantje slavili zmago z izidom 1:2, potem ko sta gole za igralce v rumeno črnem dosegla Kondić in Hajrić. Tudi sicer so naši fantje v zadnjem obdobju v zares izvrstni formi, saj so slavili na zadnjih šestih srečanjih. Na prvenstveni lestvici druge slovenske nogometne lige trenutno zasedajo tretje mesto, zaostanek za vodilnim Bravom pa znaša vsega tri točke. Tudi v sredo naše fante zanima samo zmaga in napredovanje v pokalu. Vabimo vas, da se nam pridružite v Športnem parku Radomlje in jim pomagate do uvrstitve v naslednji krog tekmovanja.

3.10. ob 16.00 uri; NK KALCER RADOMLJE : NK INTERBLOCK

HOČEMO, ZMOREMO, SMO