Novice

V GOSTE PRIHAJA MURA

V nedeljo, 3.12.2017, se bo v športnem parku Radomlje odigrala prestavljena tekma 17. kroga 2. slovenske nogometne lige.  V goste k našim šampionom prihaja nogometni klub Mura, ki je vodilna ekipa na lestvici. To bo tudi zadnji krog jesenskega dela, po katerem se igralci odpravljajo na zaslužen počitek. Tekma bi sicer morala potekati že preteklo nedeljo, vendar pa je nogometna zveza zaradi bolezni večjega števila naših igralcev tekmo prestavila za teden dni.

Na tekmi, ki se bo začela ob 12.30 uri, bo pravico delil Alen Borošak, pomagala pa mu bosta Tadej Friš in Vidko Karmel. Obe ekipi sta v dobri formi, kar dokazujeta tudi zmagi na zadnjih prvenstvenih tekmah. Igralci Mure so s kar šest proti nič odpravili ekipo Fužinarja, naši fantje pa so z odlično predstavo slavili v Sežani. Tabor so namreč premagali z izidom 0:3. Nasprotnika sta v letošnji sezoni že odigrala eno prvenstveno tekmo, na kateri pa je bila boljša ekipa Mure. Rumeni bojevniki nam obljubljajo borbeno igro od prve do zadnje minute ter vas hkrati vabijo, da si tekmo ogledate v živo in jih podprete v borbi za nove tri točke. Tisti, ki si tekme ne boste uspeli ogledati v našem športnem parku, jo boste lahko spremljali na kanalih športkluba.