Novice

V LJUBLJANO PO DEVETO ZAPOREDNO ZMAGO

V soboto bodo potekale tekme 29. kroga druge slovenske nogometne lige. Naši fantje se odpravljajo v Ljubljano, kjer se bodo pomerili proti ekipi nogometnega kluba Bravo, ki trenutno zaseda 7. mesto na prvenstveni lestvici. V jesenskem delu sta se ekipi razšli brez zmagovalca, saj se je srečanje v Športnem parku Radomlje končalo z izidom 1:1, potem ko je zadetek za rumene bojevnike prispeval Anel Hajrić. Vse tekme 29. kroga se bodo pričele ob 15:30 uri.

Naši člani so v zadnjem obdobju v odlični formi. Slavili so na zadnjih osmih srečanjih, neporaženi pa so že devet krogov. S tem so se tudi utrdili na četrtem mestu prvenstvene lestvice, z dvema točkama zaostanka za nogometnim klubom Nafta in štirimi za nogometnim klubom Drava. Na petem mestu so prvi zasledovalci rumenih bojevnikov igralci Krke, ki pa zaostajajo že za enajst točk. Ekipa nogometnega kluba Bravo, ki se prav tako nahaja v zgornji polovici lestvice, se je v zadnjem krogu pomerila proti ekipi Fužinarja, tekma pa se je končala brez zmagovalca, saj je bil končni izid 1:1. Mlinarji nam do konca prvenstva obljubljajo borbeno igro na obeh srečanjih, v katerih je cilj osvojiti šest točk. Ob ugodnem razpletu na preostalih srečanjih bi tako lahko na lestvici napredovali še za kakšno mesto. Našim fantom na prihajajočem srečanju želimo obilo športne sreče.

19.5.2018 ob 15:30h, NK BRAVO : NK KALCER RADOMLJE