Novice

V SOBOTO GENERALKA PROTI RUDARJU IZ TRBOVELJ

Kljub zelo nizkim temperaturam naši fantje zavzeto trenirajo. V preteklem vikendu so prikazali dobro in borbeno predstavo proti srbskemu FC Metalcu, ta vikenda pa bodo v športnem parku Radomlje odigrali še zadnjo pripravljalno tekmo proti Rudarju iz Trbovelj. Tekma se bo začela ob 18.30 uri.

Prvenstvo se že nezadržno bliža. Do prvega spomladanskega kroga nas loči le še dober teden dni, zato bo tekma v Radomljah služila tudi kot generalka pred nadaljevanjem druge slovenske nogometne lige. Naši fantje so skozi pripravljalne tekme pokazali, da so dobro pripravljeni, kar jim vliva še dodatno motivacijo pred prvo prvenstveno tekmo, ki bo odigrana v Kranju. Nasproti jim bo stala ekipa nogometnega kluba Zarica, ki na prvenstveni lestvici zaseda enajsto mesto. Še pred to tekmo pa bodo naši fantje proti Rudarju pilili in izboljševali še zadnje malenkosti v njihovi igri. Sprva so se naši člani mislili odpraviti na obalo in odigrati tekmo proti nogometnemu klubu Koper, ki pa je bila zaradi slabih vremenskih razmer žal odpovedana. Našim fantom na sobotni tekmi želimo veliko športne sreče.

3.3. ob 18:30h, NK KALCER RADOMLJE : NK RUDAR TRBOVLJE