Novice

V SOBOTO PROTI KRKI V NOVEM MESTU

Članska ekipa nadaljuje s prvenstvenimi tekmami. Po domači tekmi z nogometnim klubom Bravo, se v 15. krogu odpravljajo Novo mesto, kjer se bodo pomerili proti nogometnemu klubu Krka, ki je v preteklosti že uspešno nastopal v prvi slovenski nogometni ligi. S tem krogom se bo za klube iz druge lige zaključila tudi prva polovica prvenstva.  V jesenskem delu se bodo rumeni bojevniki poleg Krke pomerili še z nogometaši Sežane in Mure.

Sobotna tekma v Novem mestu se bo pričela ob 14.00 uri. Pravico na tekmi bo delil Borut Janžekovič, pomagala pa mu bosta Jernej Flajšman in Robert Šprah. Tokratni nasprotnik je slabše vstopil v sezono, sledil pa je niz boljših rezultatov. Posledično se je Krka tudi dvignila na prvenstveni lestvici, kjer trenutno zaseda sedmo mesto. Osvojili so dvajset točk, kar je osem manj od naših šampionov, ki trenutno zasedajo tretje mesto. Dolenjci so v zdajšnjem delu prvenstva zadeli triindvajsetkrat, prejeli pa so šestindvajset golov. Pri rumenih bojevnikih bo moral tekmo izpustiti Luka Cerar, saj je izpolnil kvoto rumenih kartonov. Vse navijače vljudno vabimo, da naše fante podprejo tudi na tem gostovanju in tako dokažejo, da imajo igralci Radomelj najboljšo podporo v ligi.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO