Novice

V SOBOTO PROTI NAFTI

Rumeni bojevniki so v sredo odigrali zaostalo srečanje 19. kroga 2. slovenske nogometne lige. Srečanje proti ekipi Fužinarja se je končalo z izidom 1:1, potem ko je za naše šampione zadel Grvala. Časa za počitek pa praktično ni. Že v soboto je na sporedu nov tekmovalni dan, naši člani pa se odpravljajo v Lendavo, kjer se bodo pomerili proti nogometnemu klubu Nafta. V jesenskem delu so bili rumeni bojevniki boljši od Prekmurcev, saj so slavili z izidom 1:0, potem ko je bil že v prvem polčasu natančen Cerar.

Tekma, ki bo potekala v športnem parku Lendava, se bo začela ob 14.00 uri, spremljali pa jo boste lahko tudi preko televizijskih ekranov na programih Šport kluba. Pravico na tekmi bo delil Slavko Vinčić, pomagala pa mu bosta Aleš Skok in David Gabrovec. Kljub temu, da je ekipa Nafte na lestvici pred našimi šampioni, pa se rumeni bojevniki v Prekmurje odpravljajo po vse tri točke. Pred sobotnim srečanjem nam namreč obljubljajo borbeno in napadalno igro. Našim fantom na sobotnem gostovanju želimo obilo športne sreče.

HOČEMO, ZMOREMO, SMO