Novice

V ŠPORTNI PARK RADOMLJE PRIHAJA MURA

V soboto v Športni park Radomlje prihaja ekipa Mure. Gledalci si boste lahko ogledali tekmi kadetske in mladinske ekipe. Najprej se bodo ob 11.00 uri predstavili igralci trenerja Boruta Smolnikarja, ob 13.00 uri pa se bodo pomerili še mladinci.

Tako kadeti kot mladinci srečanje 9. kroga prve slovenske mladinske in kadetske nogometne lige pričakujejo z velikim optimizmom. V preteklem krogu sta se namreč obe selekciji veselili treh točk na gostovanju v Celju. Selekcija do sedemnajst let je slavila z izidom 0:1, mladinci pa so bili od domačinov boljši z rezultatom 0:2. Na ekipo Mure, ki bo naslednji nasprotnik rumenih bojevnikov, imajo naši fantje lepe spomine. Prav proti Prekmurcem so si Radomljani v lanski sezoni namreč zagotovili obstanek v prvi slovenski nogometni ligi. Želimo jim, da dobre občutke iz zadnjega srečanja prenesejo tudi na sobotno tekmo, vas pa že sedaj vabimo, da se nam pridružite v Športnem parku Radomlje in pomagate našim fantom do novih točk.

6.10. ob 11.00 uri; NK KALCER RADOMLJE U17 : NK MURA U17

6.10. ob 13.00 uri; NK KALCER RADOMLJE U19 : NK MURA U19

HOČEMO, ZMOREMO, SMO