Novice

V SREDO PO NOVE TOČKE

V sredo se bodo naši kadeti in mladinci podali v boj za nove tri točke. V športnem parku Radomlje bosta namreč na sporedu zaostali srečanji proti ekipi nogometnega kluba Interblock, ki bi morali biti odigrani v mesecu avgustu. Kadetska ekipa bo svoje srečanje, na katerem bo vlogo glavnega sodnika opravljal Luka Kozar, odigrala ob 14.30 uri. Takoj po koncu tekme se bodo predstavili še mladinci. Na njihovem srečanju bo pravico delil Amel Begić, tekma pa se bo pričela ob 16.30 uri.

zmaga

Obe ekipi sta se med vikendom pomerili proti svojim vrstnikom iz Kranjskega Triglava. Kadetska ekipa je še enkrat več pokazala odlično predstavo ter po zadetkih Kobala v 7. minuti in Prusnika v 70. minuti prišla do zmage proti odlični ekipi Triglava. Varovanci trenerja Boruta Smolnikarja so skozi celotno srečanje kazali borbeno in agresivno igro, kar se jim je vrnilo v obliki novih treh točk. Tudi mladinska ekipa je na tekmi proti Triglavu prikazala odlično predstavo. Srečanje se je končalo z izidom 1:1. Za rumene bojevnike je mrežo iz najstrožje kazni zatresel Marko Latinčič. Prepričani smo, da nas naši fantje tudi na sredinih tekmah ne bodo razočarali, zato vas že sedaj vabimo, da pridete v naš športni park in jim pomagate do osvojitve novih točk.

12.9. ob 14.30 uri; NK KALCER RADOMLJ U17 : NK INTERBLOCK U17
12.9. ob 16. 30 uri; NK KALCER RADOMLJE U19 : NK INTERBLOCK U19