Novice

Žan Nikolić novi član Radomelj!

V Radomljah so se okrepili z Žanom Nikolićem, ki prihaja k Mlinarjem iz Primorske. Ima izkušnje tako iz prve lige, kot tudi druge in tretje. Velja za kakovostnega strelca.

Hitronogi nogometaš je svoj talent razvijal ob morju. Nase je opozoril že pri kadetski ekipi Kopra kjer se je kalil vse do sezone 2015/16. V članski kategoriji je igral za Aluminij, Ankaran, Tabor Sežano, Izolo in na koncu za Jadran. Do sedanje sezone je v 2. SNL odigral kar 47 tekem in dosegel 17 zadetkov. V Radomljah je že debitiral in sicer proti moštvu Rogaške kjer je opozoril nase z enkratnim strelom v diagonalni kot vratarja, a je strel zletel za las mimo leve vratnice.

Da gre za temparamentnega Primorca je dokazal v pokalu, ko je na svoji drugi uradni tekmi zabil kar dva zadetka in tako pripomogel Radomljam do visoke zmage z 0 : 10.